Na het succes van de voorbije, uitverkochte edities keert de sprookjeswandeling terug naar het prachtige domein van De Schorre in Boom. En dat opnieuw in de gezelligste periode van het jaar: de kerstvakantie.
Tussen winterse bossen en feeërieke lichtjes duik je dit keer in de wonderlijke en heerlijk absurde wereld van Alice in Wonderland. Langs een sfeervol parcours wandel je langs sprookjesachtige decors, ontmoet je bijzondere personages, word je helemaal meegezogen in het verhaal en geniet je van de muziek. De prachtige wandelroute is geschikt voor het hele gezin, met een magisch verhaal voor kinderen en een vleugje nostalgie voor de volwassenen.
Iedere bezoeker krijgt een eigen hoofdtelefoon. Je vertrekt binnen je gereserveerde tijdsslot, maar wandelt daarna op je eigen tempo en pauzeert wanneer je wil.
Een magische winterwandeling vol fantasie, verwondering en avontuur voor het hele gezin. Wacht niet te lang, de plaatsen zijn beperkt.
Het verhaal
Op een dag, ergens tussen droom en werkelijkheid, volgt een meisje een wit konijn. En plots is niets nog wat het lijkt.
Een magische tocht voor het hele gezin, waarin je samen met Alice op zoek gaat naar… tja, naar wat eigenlijk? De weg naar huis? Een uitweg uit Wonderland? Of misschien wel naar iets veel belangrijkers. Je avontuur begint bij het Witte Konijn. Gehaast, en natuurlijk altijd nét te laat. Voor je het goed en wel beseft, volg je hem steeds dieper zijn wonderlijke wereld in. Het bos verandert. De werkelijkheid lijkt langzaam te verdwijnen.
En plots beland je aan een tafel waar de tijd al héél lang stilstaat. De Hoedenmaker stelt vragen waarop misschien helemaal geen juist antwoord bestaat. Even verderop duikt de mysterieuze Cheshire Cat op. Of toch niet. Ze verschijnt, verdwijnt en laat vooral haar glimlach achter, samen met een raadsel dat je weer verder op weg moet helpen. Hoe verder je Wonderland intrekt, hoe vreemder alles wordt. Je wordt uitgedaagd en af en toe heerlijk in de war gebracht. Want hier gelden andere regels. Of misschien gelden er gewoon helemaal geen.
Foto's vorige editie
Tickets
◉ Uitverkocht ◉ Laatste plaatsen ◉ Beschikbaar
Vanaf 19 december in De Schorre, Boom
Zaterdag 19 december 2026
vanaf 11u00
Zondag 20 december 2026
vanaf 11u00
Maandag 21 december 2026
vanaf 11u00
Dinsdag 22 december 2026
vanaf 11u00
Woensdag 23 december 2026
vanaf 11u00
Zaterdag 26 december 2026
vanaf 11u00
Zondag 27 december 2026
vanaf 11u00
Maandag 28 december 2026
vanaf 11u00
Dinsdag 29 december 2026
vanaf 11u00
Woensdag 30 december 2026
vanaf 11u00
Zaterdag 2 januari 2027
vanaf 11u00
Zondag 3 januari 2027
vanaf 11u00
Kijk goed na dat je bij het bestellen van Standaard- en Kidstickets steeds hetzelfde tijdslot selecteert.
Regulier ticket
FAMILYTICKET
€82
€20,50 p.p. vanaf 4 tickets
Incl. gebruik hoofdtelefoon
Omboeken niet mogelijk
Standaard TICKET
€27
Vanaf 13 jaar
Incl. gebruik hoofdtelefoon
Omboeken niet mogelijk
KidsTICKET
€22
Van 2 t.e.m. 12 jaar
Incl. gebruik hoofdtelefoon
Omboeken niet mogelijk
FLEX-ticket
Met een FLEX-ticket kan je na reservatie voor een bepaalde datum/tijdslot je tickets 1x kosteloos omboeken voor een andere dag, afhankelijk van de beschikbaarheid. Meer info over hoe je het Flex-ticket kan omboeken? Klik hier
FAMILYTICKET
€92
€23 p.p. vanaf 4 tickets
Incl. gebruik hoofdtelefoon
1x kosteloos omboeken
Standaard TICKET
€31
Vanaf 13 jaar
Incl. gebruik hoofdtelefoon
1x kosteloos omboeken
KidsTICKET
€26
Van 2 t.e.m. 12 jaar
Incl. gebruik hoofdtelefoon
1x kosteloos omboeken
Kinderen jonger dan 2 jaar hebben géén ticket nodig, maar krijgen ook geen hoofdtelefoon voor de wandeling. Wil je toch een hoofdtelefoon voor je peuter, koop dan een Kidsticket.
Deep Bridge kan te allen tijde zijn prijzen wijzigen. Ook als deze anders vermeld zijn op promotiemateriaal. De prijzen vermeld op de website zijn de juiste prijzen.
Kortingen zijn niet geldig op Flex- & Familytickets. Op eerder aangekochte tickets wordt geen korting gegeven.
Veelgestelde vragen
BEREIKBAARHEID
Met de auto
De Schorre ligt centraal tussen Antwerpen en Mechelen en is vlot bereikbaar via de E19 en de A12. Parkeren kan gratis aan de hoofdingang van De Schorre aan de Schommelei op P1 of op P2 in de Kapelstraat.
Met de trein
Het station van Boom ligt op 1,7 km (ca. 25 minuten) wandelen van De Schorre. Vanaf het station kan je bus 182 richting Antwerpen nemen tot aan de halte 'De Schorre' of bus 295 richting Antwerpen tot aan de halte 'Schorre'.
Raadpleeg www.b-rail.be voor meer informatie.
Met de Bus
Onderstaande buslijnen stoppen op wandelafstand van De Schorre.
- Lijn 182 (Boom - Aartselaar - Antwerpen Groenplaats)
- Lijn 132 (Boom - Lier)
- Lijn 295 (Boom - Antwerpen St Jansvliet)
- Lijn 298 (Boom - Berchem)
- Lijn 500 (Antwerpen – Boom – Rumst – Mechelen).
Raadpleeg www.delijn.be voor meer informatie over de dienstregeling van de bussen.
Met de FIETS
De Schorre ligt tussen de knooppunten 24 en 26 van het fietsknooppuntennetwerk van de provincie Antwerpen. Met de fietsrouteplanner op www.fietsnet.be kun je een persoonlijke fietsroute uitstippelen.
Het domein is ook vlot bereikbaar via de Rupeldijk. Er loopt een fietspad vanaf dedienstparking ter hoogte van hockeyclub Braxgata, onder de Kapelstraat door naar de Rupeldijk.
Met steun van de Belgische Tax Shelter












